ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР

ГАРАНТІЯ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ

15

Закінчуємо розбір приладів освітлення темою денних ходових вогнів. Як вони поєднуються з іншими приладами освітлення, чому не можна на них покладатися в сутінках і при поганій видимості і як самостійно встановити денні ходові вогні?


16

Що ми знаємо про ремені безпеки, окрім того, що їх потрібно обов'язково пристібати? А чому це потрібно робити? На це і багато інших питань і відповідатимуть експерти нашого проекту. З цікавих факти: - ремінь безпеки може витримувати навантаження до 40 тонн! - ширина стандартного ременя - рівно 5 см. Саме такий розмір дозволяє йому не ламати кістки пасажиру при ударі і зберігати високу міцність; - маса середньостатистичної людини при ударі на швидкості в 30 км / год збільшується в 19 разів! Іншими словами, чоловік вагою в 80 кг. при ударі важить вже півтори тонни! Дивіться нашу програму, і запам'ятовуйте. І завжди пристібайтеся!


17

У сімнадцятій програмі "Секрети Безпеки" ми поговоримо про дитячі автомобільні крісла. Виявляється, це не тільки додаткова міра безпеки для дитини, а й додаткова страховка для вас! Якими бувають дитячі крісла, як їх використовувати і як вибирати - дивіться і слухайте уважно.


18

У вашому автомобілі є аптечка? Ні? Новий випуск нашої програми говорить про те, що вона повинна бути завжди. Тому що якщо її немає, наслідки навіть самої банальної дорожньої ситуації можуть бути вкрай сумними. Дивіться і запам'ятовуйте!


19

Музика - це невід'ємна частина будь-якої автомобільної подорожі. Ось тільки не всі знають і помічають, як рівень гучності і інтенсивність музики може впливати на поведінку водія, а отже - і на безпеку руху. Ми провели наочний експеримент на закритому майданчику, який показав: музика дійсно впливає на якість їзди, особливо в зимовий період. Переконалися ми і в тому, що без зимових шин - нікуди їхати не можна. Що з музикою, що без. Дивіться, слухайте та робіть правильні висновки!


20

Потік автомобілів - це в першу чергу велике скупчення людей. Тільки на відміну від стовпотворіння на вулиці або в супермаркеті - ні у кого з учасників дорожнього руху немає можливості оперативно висловити щось словами. Через це взаєморозуміння водіїв значно ускладнюється. Але людина завжди пристосовується. У автолюбителів з'явилася власна "мова", що складається з підморгувань і жестів, що дозволяє "розрулити" або попередити буквально будь-яку ситуацію на дорозі.


21

Всі автомобілісти колись були початківцями. У цей період ніхто не почувається за кермом комфортно. Стрес, розгубленість і нерозуміння того, що відбувається - є абослютно нормальними явищами. Втім, вони несуть певну небезпеку. Розгублений водій найбільш імовірно, зрештою, припуститься помилки. Тож як зробити старт своєї водійської кар'єри впевненим і м'яким - розкажуть експерти нашого проекту.


22

Відчуваєте труднощі при парковці свого автомобіля? Нічого страшного! За статистикою, 60% автомобілістів не можуть з першого разу прилаштувати свою ластівку в паркінгу. Але подивившись цю програму, ви отримаєте знання, які допоможуть вам назавжди забути про маневрові муки.


23

Скільки речей знаходиться в салоні вашого автомобіля? Ви впевнені, що всі ці предмети не можуть завдати вам шкоди в екстреній ситуації? Адже ми ніколи не думаємо про можливі наслідки неакуратного укладання особистих речей. Простий приклад: літрова пляшка води, масою в 1 кілограм, при раптовій зупинці автомобіля зі швидкості 50 км / год, при перевантаженні стає важче в 42 рази. Уявіть, якщо така гиря ненавмисно вдарить вас по голові. Все, що ми рекомендуємо зробити - уникнути цього.


24

В 24-ой програмі "Секрети Безпеки" ми починаємо підводити підсумки цілого сезону. А саме: згадаймо, як правильно крутити кермо, як часто і в які дзеркала дивитися, і звичайно, - згадаємо, що позначають індикатори на панелі приладів вашого автомобіля.


25

Ось і підійшов до кінця сезон проекту "Секрети Безпеки". Головний висновок: кожному водієві необхідно працювати над собою постійно! Як починаючому, так і шоферові зі значним стажем. Дорога - це джерело нескінченного кількості небезпек, і водій в будь-яку секунду повинен бути готовий приймати непрості рішення і оперативно реагувати на обстановку. А щоб закінчити на мажорній ноті, у фінальній програмі першого сезону ми переглянемо сцени, які не були в кадр, і піднімемо собі настрій!

  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3